Дівчина вказала на його “грубу” поведінку на їхньому першому побаченні

Це 2019 рік, і ви подумаєте, що ми можемо пройти цю проблему вже зараз, але вона продовжує виховати свою потворну голову - хто на першому побаченні виставляє рахунок?

Ви можете подумати, що це досить просто - просто розділити його. Зрештою, ви обидва погодилися вийти, чи були у вас гарний час чи ні, і навіть якщо ви не хочете знову бачити іншу людину, це просто має сенс, оплачуйте свій шлях.

Ну, здавалося б, вирішувати, як розділити чек набагато більш спірним, ніж ви могли б собі уявити, як одна бідна душа дізналася, коли він розділив скріншоти текстів, які він отримав від жінки, з якою він недавно був на побачення.

Беручи до Reddit - звичайно - і йдучи за назвою CuteBananaMuffin, він розмістив повідомлення, і вони були досить брутальними.

Він щойно запитав, чи хоче вона знову виходити, але безпечно сказати, що дата номер два не з'явилася, коли вона називала його "грубим" за те, що не платила за вечерю.

Згідно з повідомленнями, її замовлення включало омарів і пляшку вина у розмірі £ 72, тоді як CuteBananaMuffin зберігала речі досить скромно, заплативши 14 фунтів стерлінгів за карбонару і пиво.

Тепер деякі можуть сказати: "Добре, я заплачу, це все-таки перше побачення", але взагалі домовлено, що коли ви виходите на вечерю з кимось, ви не берете мочитися і замовляєте найдорожчу річ у меню.

Проте він не взяв легке лежачи, ламаючи: "Ти запросив мене. Ти пощастило, що ти не заплатив за мою їжу теж".

Він сказав їй, що він «студент, а не твій цукровий тато», але це не зійшло зі своєю датою, яка зненацька: «Я ніколи більше не виходжу з тобою, якщо ти не можеш заплатити за дівчину Їжа тоді навіщо прийняти запрошення.

"Господа завжди платять за їжу дівчаток".

Звідси речі отримали дотик catty.

Вона сказала: "Все, що ти хочеш, все одно - мати секс зі мною.

Поки він повернувся з: "Ну ... я хотів займатися сексом з вами, але тоді я зрозумів, що мені доведеться заплатити 20 фунтів стерлінгів за це". Oof. Під поясом? Боротьба справедлива? У будь-якому випадку, це сильний удар.

Вона закінчилася, називаючи його "чортів мудак", який я думаю, досить справедливим, враховуючи вище.

Повість про тиф-не-цілком-любителів побачила багато хто на стороні хлопця, кажучи, що вони завжди пропонують платити свою справедливу частку за їжу.

Одна людина написала: "Якщо хтось запрошує мене, то я йду, тому що я хочу бачити цю людину і ніколи не очікую на безкоштовну їжу. Це було б егоїстично і має право".

Другий додав: "Я дівчина, і я завжди йду в мислення, що я платити за свої напої / їжу з ким-небудь. Гай або дівчина.

"Якщо вони пропонують платити, я дам їм, але пропоную платити їх наступний раз, коли ми виходимо".

Інший сказав: "Кожен, хто очікує, що роялті лікування не є ким ви хочете у вашому житті. Хороший хід."

Справедливості сказати вони певно були не спрямовані на те, щоб бути.